Anasayfa / Diyet Önerileri / Basen Eritmenin Yolları Nelerdir?

Basen Eritmenin Yolları Nelerdir?

Basen Eritmek için Neler Yapmak Gerekir ? Basen Eritme Yöntemleri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle pek çok kişinin en çok problem yaşadığı bölge olan basenlerin nasıl eritmemiz gerektiği hakkında bir yazı paylaşacağım. Basenler nasıl erir, basenler nasıl küçülür gibi sorular pek çok kişinin bir numaralı problemi..

Basen eritme için ne yapmalıyım diyen kişilerin öncelikle günde en az 13 bardak su içmeleri gerekmektedir. Çünkü su sindirim sistemini çalıştırmasının yanı sıra cilt üzerinde de oldukça olumlu etkileri vardır. Basenlerim nasıl küçülür diye düşünenlerin bu bölgeleri çalıştırmaları da büyük önem arz etmektedir.

Bu bölgeleri çalıştırmak için bisiklet kullanmak oldukça önemlidir. (Bisiklet kullanmanın zayıflama daki önemine bakabilirsiniz.) Yüzmek ve yürüyüş yapmakta oldukça önemlidir. Ayrıca yere sırt üstü uzanarak basenleri on saniye yukarı kaldırıp bekletip ardından on sefer daha basenleri indirip kaldırarak bu hareketi toplam da 4 kez uygulamalısınız.

Basenler nasıl gider sorusunun en önemli cevaplarından birisi de masaj uygulamalarının gerçekleştirilmesidir. Bunun için masaj aletleri kullanılacağı gibi, soğuk suyunda olumlu etkiler yarattığı gözlemlenmektedir. Gün içerisinde olabildiğince fazla hareket etmek, basenlerin küçülmesi adına yapacağınız olumlu ekstra kalori yaktıran hareketlerdir.

En önemli şeylerin başında yürüyüş gelmektedir. Günde 40 dakika kadar yürüyüş yapmak özellikle hızlı adımlarla ve adımlarınızı uzun atarak yapacağınız yürüyüş çok kısa bir zamanda basenlerinizin erimesine, basenlerin küçülmesine yardımcı olacaktır. Egzersiz ve spor hareketleri için buraya bakabilirsiniz.

Buna da göz atın

Protein Diyeti Olan Dukan Diyeti Listesi ve Aşamaları

Günümüzde kilo vermeye çalışan insanların sayısı her gün artıyor. Bunun en büyük sebeplerinden biride düzensiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.