Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz sağlıklı, doğal ve bilinçli  diyet yapmayı düşünenleri internet ortamındaki  güvensizi saçma sapan diyet önerilerinden kurtarmak, onlara bilinçli sağlıklı ve doğru bir diyet programı, diyet listesi, zayıflatan egzersizler  ve sağlıklı kilo vermeleri kaygısından doğmuştur

Blogumuzda yayınlanan her türlü resim ve videoların hakları sahiplerine aittir. Alıntılar telif hakkı gözetilerek yapılmaktadır. Sehven telif hakkı ihlali için iletişim bölümünden bildirildiği taktirde yayınlanan içerik anında kaldırılacaktır.

Diyetliyiz.com Google Adsense Reklam Sistemi ile çalışmaktadır. Sitemizde Google Adsense Politika ihlali kesinlikle yapılmamaktadır.

Sitemizde yer alan yazılar kesinlikle doktor tavsiyesi yerine konamaz. Bilakis yazılarımız bilgilendirme, diyetle ilgili görüş ve önerilerden oluşmaktadır.

Doktora danışmadan diyet yapmayınız.

Unutmayınız ki akut veya kronik hastalıkları olanlar, düzenli ilaç kullananlar ve hamileler sitemizde yer alan diyetleri yapmadan, tarifleri hazırlayıp uygulamadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdırlar. Siz de deneyimlerinizi yorumlara yazmayı ve yazılarımızı kutucuklardan paylaşmayı unutmayın.