Anasayfa / Tarifler / Metabolizma Hızlandırıcı ve Yağ Yakıcı Formül [Selahattin Dönmez’in Tarifi]

Metabolizma Hızlandırıcı ve Yağ Yakıcı Formül [Selahattin Dönmez’in Tarifi]

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcı bir sıvı tarifini paylaşacağım. Tarifin sahibi uzman diyetisyen Selahattin Dönmez‘dir. Özellikle metabolizması yavaş çalışanlar ve hareket ettikleri halde kilo veremeyenler için oldukça faydalı bir karışımdır. Metabolizmayı hızlandırdığı için spor yapanlar daha hızlı kalori yakacaklardır.
Metabolizmayı hızlandıran karışımın tarifi : 
Malzemeler

  • 1 adet limon
  • 2 adet orta boy elma (rengi önemli değil)
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 1 tatlı kaşığı tane karabiber (toz karabiber değil)
  • 1 adet çubuk tarçın (Özel Gülben Ergen ve Demet Akalın’ın kullandığı tarçın karışımına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz)
  • 3 litre kadar su
Tarifi : Önce limonu ve elmaları dörde bölüyoruz. 3 litre suyun içerisine elma ve limon parçaları dahil tüm malzemelerimizi koyarak aroması çıkana kadar kaynatıyoruz. Elde edilen karışım en fazla 3 gün kuru zeminde ve karanlık ortamda bekletilmeye müsaittir. Üzerinden daha fazla gün geçerse tekrar yapınız. Hazırlarken tarif dışında başka bir malzeme eklemeyin. 
 
Yemeklerden sonra düzenli olarak 1 bardak içebilirsiniz. Sıcak yahut soğuk farketmez. Kullanım süresi yoktur. Tavsiye edilen miktardan fazla olmamak kaydıyla süresiz içilebilir.
Önemli Not : Reflü ve düşük tansiyona sahip olanlar bu sıvıyı kullanmamalılar.

Buna da göz atın

Ahmet Maranki’nin Toksin Atan Diyet Karışımı

Bugün sizlerle Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından hazırlanmış diyet süresince kilo vermenizi hızlandıracak bir karışım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir