Anasayfa / Diyet Listeleri / Yeşil Elma Diyeti ile Hızlı Bir Şekilde Zayıflayın !

Yeşil Elma Diyeti ile Hızlı Bir Şekilde Zayıflayın !

Yeşil Elma Diyeti ile Hızlı Zayıflayın !

Yeşil Elma Diyeti ile Zayıflayın !

Özellikle diyetlerde en çok önerilen meyvelerin başında yeşil elma geliyor. Peki yeşil elmanın yararları nelerdir ? Yeşil elmada C vitamini, B1,B2,PP,B5,B9,Provitamin,A ve B vitaminleri bulunur. Oldukça besleyici bir enerji kaynağıdır. Özellikle kabuklarıyla birlikte yenilirse etkisi çok daha fazla artacaktır. Düşük kalori içermesinden dolayı diyet listelerinin vazgeçilmezlerindendir. Yeşil elmanın bir diğer özelliği vücuttan toksinleri atarak kanı temizlemesidir.

Yeşil elma diyetine gelecek olursak, tek tip beslenme şeklinde bir diyet olduğu için fazla önerilmez ve oldukça zor bir diyettir. 6 gün boyunca elmayla beslenilen bu diyette sağlık problemi yaşayanlar ve sağlığından tereddüt edenlerin yapmamasını öneriyoruz. Diyeti 6 günden fazla uygulamayınız.

Yeşil Elma Diyet Listesi

1.Gün: 1 kg yeşil elma

2.Gün: 1.5 kg yeşil elma

3.Gün: 2 kilo yeşil elma

4.Gün: 2 kilo yeşil elma

5.Gün: 1,5 kilo yeşil elma

6.Gün: 1 kilo yeşil elma

Not : Günlük 3-4 litre su içmeniz kilo vermenizi hızlandırır, daha hızlı kilo vermenizi sağlar. Günde 2-3-4 bardak yeşil çay içebilirsiniz. Ayrıca eğer canınız isterse şekersiz kahvede tüketebilirsiniz.

Buna da göz atın

Aristo Diyeti Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Aristo Diyeti Nasıl Yapılır ? Aristo Diyeti ile Kolay Kilo Verebileceksiniz !

Son yılların en popüler diyetleri olan Aristo Diyeti ile kolayca kilo verebilirsiniz. Aristo Diyeti Listesi ile 40-50 kilo vermek mümkün ! İşte Örnek Aristo Diyeti Menüsü !

2 Cevap Mevcut

  1. bende dun basladim ilk zor oluyor biraz ama insan kendini iyi hissediyor ayrica elma cok tok tutuyor kafaniza koyarsaniz yaparsiniz sakin kimseye aldanip biseyler yemeyin bu diyet disinda 🙂

  2. Bende 3gundur yapiyorm bakalim ne olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir