Ahmet Maranki’nin Toksin Atan Diyet Karışımı

Bugün sizlerle Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından hazırlanmış diyet süresince kilo vermenizi hızlandıracak bir karışım tarifini paylaşacağım. Bu karışımı her gece düzenli olarak tüketildiği taktirde Maranki’ye göre 1 ayda 3-4 kilo vermenize yardımcı olacak.  İşte Maranki’nin meşhur formülleri;

Her sabah bir bardak kadar kaynar suya limon sıkın. Özellikle kan yağları yüksek olanlar için faydalıdır. Bir bardak kaynar suya bir çay kaşığı bal ekleyin ve içine bir ya da yarım limon sıkıp için. 100 kilo için 1 limon, 50 kilo için yarım limon ekleyebilirsiniz.

Ayda 3-4 Kilo Verin ! 

Toksinlerin vücudunuzdan atılması amacıyla her gece yatmadan önce bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip için. Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayacaktır. Kan yağını ve kolesterolü düşürür ve zayıflamaya yardımcı olur.

Günde Bir Elma ! 

Marankiye göre: “Her gün mutlaka bir elma yiyeceksiniz. Bedene en uygun meyve ve asit, elma ve elma sirkesidir. Biz bütün kış elma pekmezi yerdik. Üç kardeştik, hiçbirimiz hasta olmadık. İlaç kullanmadık. Ne zaman İstanbul’a geldik, hastalanmaya başladık.”

diyet formülü

Show tv’de yayınlanan Show kulüp programında 116 kilodan 80 kiloya düşen kişinin kullandığı kilo verdiren bitkisel çay tarifi için tıklayın.

Aşağıdaki ikonlara tıklayarak sosyal medya’da paylaşmayı unutmayın ! 🙂

Göz Atın:   Şişkinlik Nasıl Giderilir ? Şişkinliği Azaltan Karışım !

Bir Cevap Yazın