Fahriye Evcen’in Zayıflama Sırrı Sarımsak Çayı [Angelina Jolie Yöntemi]

Pek çok kişi Fahriye Evcen‘in uyguladığı zayıflama yöntemini merak etmekte. Aslında zayıflama yöntemi basit. Angelina Jolie ile ünlenen ”Sarımsak Çayı”.. Bu çayı pek çok Türk ünlüde kullanmakta. Banu Zorlu, Bengü ve Fahriye Evcen sadece bildiklerimizden bir kaçı..

Fahriye Evcen’in yanı sıra Angelina Joline‘nin sarımsak çayı formülü sayesinde Banu Zorlu‘da epey yararlandı. Bu çayla birlikte 1 ay kadar bir sürede tam 8 kilo verdi. Bengü’de aynı yöntem ile bu yaz tam 5 kilo verdi. Tabi bunun yanında beslenmenize de dikkat etmeli ve spor da yapmalısınız. Formda kalmanıza oldukça yararlı mucizevi bir çay olarak nitelendiriliyor.

sarımsak çayı ile zayıflamaDr. Ender Saraç‘ta sağlıklı yaşam için sarımsak çayını önerenler arasında yer alıyor. Ender Saraç’a göre zayıflama döneminde hem zayıflama hızınızı arttıracak hemde sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak. Saraç bu çayın sabah-akşam içilebileceğini belirtmiştir.

SARIMSAK ÇAYININ TARİFİ
Sarımsak çayının malzemeleri:

  • 1 adet küçük taze zencefil parçası
  • 2 diş sarımsak
  • Bal
  • Limon
Sarımsak çayının hazırlanışı: Önce malzemelerimizi hazırlıyoruz. 2 Fincan suyla birlikte küçük bir zencefil parçasını soyup kaynatıyoruz. 6 dakika kadar kaynadıktan sonra içerisine 2 çay kaşığı bal, 2 diş ezilmiş sarımsak, 2 çay kaşığı limon suyu ekleyip iyice karıştırıyoruz. Daha sonra çayın soğumasını bekleyip süzün. Soğuk olarak içilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.