5 Günde 5 Kilo Verdiren Hızlı Diyet

Merhaba arkadaşlar. Ramazan ayını da geride bıraktıktan sonra bu sıcak yaz günlerinde ince giyimleri tercih ettikçe vücut hatları daha da ortaya çıkıyor. Böyle olunca da özellikle kilolu olanların kilo verme isteği daha da artıyor. Fakat nasıl hızlı kilo veririm ? diye düşünüyorsanız. Bugün sizlerle paylaşacağım diyet : 5 günde 5 kilo verdiren diyet. Bu diyet sayesinde 5 günde 5 kilo verebileceksiniz.

1. Gün

Sabah, öğle ve akşam sadece haşlanmış patates tüketilmelidir. Bunun dışında kesinlikle birşey tüketmeyin. (Ekmek vs.)

Not: Patateslere baharat dışında başka bir şey eklememelisiniz. Bol su tüketiniz.

2. Gün

Sebze günüdür. Yağsız her türlü sebzeyi tüketebilirsiniz. 2. Gün sebze günüdür. Sabah hangi sebze ile başladıysanız akşama kadar sadece o sebzeden yemelisiniz. Yağsız hertürlü sebzeyi tüketebilirsiniz.
Sabah 5 çeşit sebze ile başlayabilirsiniz. Tek şart sabah yediğiniz sebzelerin aynısı tüketeceksiniz.

3.Gün

Haşlanmış tavuk ya da ızgara yağsız olmak şartıyla balık, tavuk yahut diğer et ürünlerini sabahtan başlayarak aynı olmak kaydıyla gün boyunca istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Baharat dışında bir şey kullanmayın. Ekmek yok !

4.Gün

Meyve günüdür. Her türlü yaş meyveyi dilediğimiz kadar tüketebiliriz. Muz dışında istediğimiz meyveyi sabah başladığımızla devam etmek şartı ile tüketebiliriz.

5.Gün

zayıflamaYumurta günüdür. Yumurtaya yine diğer günlerdeki gibi baharat dışında hiç bir şey eklemiyoruz. Yağsız diyet süt ya da yoğurt kullanabilirsiniz. Sabah ne ile başlıyorsanız aynısı ile devam edilmelidir.

6. ve 7. Günler 

Bu günlerde ölçüsünü kaçırmamak şartıyla dilediğimiz, özlediğimiz gıdaları tüketebiliriz. Ölçüsünü kaçırırsak verdiğimiz kiloların bir kısmını geri alırız.

6 tane yorum var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.