Kalça ve Basen İnceltme Diyeti

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Kalça ve Basen Eritme diyetini tanıtacağım. Kadınların belası haline gelen kalça ve basenlerdeki fazla kilolardan, uygun diyet ve egzersizler ile kurtulmak mümkün. Üstelik kısa sürede. Kalça ve basen eriten diyette genellikle Amerika Menşeli ürünler denenmektedir. Ürünlerin sağlık bakanlığından onaylı olmasına özen gösteren diyetisyenler sizlerin de diyetleri uygularken aldığınız ürünlerin sağlık bakanlığından onaylı olması yönünde dikkat etmeniz gerektiğini özellikle vurguluyor. Çalışan bayanlardan ev hanımlarına, genç kızlardan yaşlılara kadar hemen hemen tüm kadın gruplarını ilgilendiren kalça ve basen şişliği bu diyet sayesinde kısa sürede sorun olmaktan çıkıyor. Üstelik diyetten sonraki yaşantınızda dikkat etmeniz gerekenlere uyduğunuz takdirde bir ömür boyu sorunsuz kalça ve basenlere ulaşmanız mümkündür.

     Kadınlarda oluşan yağlanma genellikle hareketsizlikten dolayı oluşsa da bazen genetik olarak da yağlanma oluşumu gözlenmektedir. Direkt olarak sonuca götürecek bir diyet olmadığı söylense de beslenme konularına dikkat edilerek egzersizler ile birlikte yapılan diyetler kalça ve basen bölgesinde hızlı yağ kaybının akabinde kilo kaybına sebep olmaktadır.
Kalça ve basen eriten diyette dikkat etmeniz gerekenler:
     Sık sık spor,egzersiz yapmaya özen gösterin.spor olmadan diyet olmaz unutmayın
Bol sıvı tüketin, gazlı içeceklerden uzak durun.Sıvı tüketimi diyette çok önemli bir noktadır
Yağlı ve ağır gıdaları unutun onlardan uzak durun..hiç yokmuş gibi davranın..
Beyaz şeker ve un kullanmamaya özen gösterin.3 beyazdan uzak durun..
Cips ve çekirdek kola hamburger vs aşırı kalorili-yağlı şeylerden uzak durunuz.

Basen ve kalça eriten diyetlerde en çok dikkat edilmesi gereken nokta şüphesiz ki bol bol egzersiz yapmaktan geçiyor. Kalça ve basen bölgesindeki yağları harekete geçirecek egzersizler daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.belli başlı spor hareketlerini uygulamalısınız bir kacını örnek verecek olursak;bisiklete binmek,koşmak,merdiven çıkmak ve günlük belli sayıda tek ayağımız yerde diğerini kaldırıp indirmek öne dogru özellikle bu size çok fayda sağlar kendim denedim biliyorum

Ve işte kalça ve basen eriten diyet :
Malzemeleri;
2 fincan yulaf tanesi,
1 fincan buğday,
1 fincan ay çiçek tohumu,
2 fincan kırılmış fındık,
1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm,
1 fincan ınce kıyılmış kuru kayısı ve
1 fincan badem
Bölgesel kilo vermek ıçin tesirli olan muslinin hazırlanışı;
Bütün bu malzemeleri karıştırıp, 1 blender yardımı ile parçalayın. Tam 12 porsiyon olabilecek şekilde hazırladığınız bu karışımı eşit olarak ayırın. Her 1 porsiyonu diyet soğuk süt ilave ederek tüketin. Dilerseniz üzerine yarım dilim kadar muzda ekleyerek tüketebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.